Kullanıcı Sözleşmesi


TOSYA AHŞAP Orman Ürünleri İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti. , müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi sizden talep etmektedir.


       Tosya Ahşap sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece markafoni bünyesinde kullanılmaktadır. elifahsap, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Bilgilerinizi doğruluğu tarafınızdan taahhüt edilmektedir.


      Tosyaahsap.com,  e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, tosyaahsap.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Tosya Ahşap iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.


     Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.


     Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.


     Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde tosyaahsap.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin tosyaahsap.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.


    Tosyaahsap.com , işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman tosyaahsap.com sitesinde yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. Tosyaahsap.com’un değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, tosyaahsap.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.